Transport Polska Niemcy – Śląsk, Wrocław

WYJAZDY DO NIEMIEC: KAŻDY WTOREK i PIĄTEK (rano)

(z całego województwa – podaj adres, a podjedziemy po Ciebie)

Woj. Śląskie

Obsługujemy miasta (jeździmy ze wskazanych miejscowości do Niemiec oraz z Niemiec do wskazanych miast) m.in. Tychy, Mikołów, Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tarnowskie Góry, Żory, Pyskowice, Chorzów, Bieruń, Będzin, Częstochowa i inne miasta. Odbierzemy Ciebie pod wskazanym adresem!

Woj. Opolskie

Obsługujemy miasta m.in. Opole, Nysa, Brzeg, Strzelce Opolskie, Namysłów, Kędzierzyn-Koźle, Grodków, Paczków, Otmuchów, Głuchołazy, Głubczyce, Kluczbork, Olesno, Lewin Brzeski, Ozimek, Głogówek, Byczyna i inne. Odbierzemy Ciebie z dowolnego adresu!

Woj. Dolnośląskie

Obsługujemy miasta m.in. Wrocław, Oława, Jelcz Laskowice, Oleśnica, Strzelin, Wiązów, Ziębice, Legnica i inne. Odbierzemy Ciebie z domu! Jeżeli jesteś w Niemczech także bez trudu zawieziemy Ciebie do wskazanych miejscowości lub pod inny wskazany adres województwie dolnośląskim.

Woj. małopolskie

Obsługujemy miasta m.in Kraków Balice, Chrzanów, Trzebinia, Oświęcim, Wadowice

WYJAZDY Z NIEMIEC DO POLSKI: KAŻDA ŚRODA i SOBOTA (rano)

Podróżujemy z Wrocławia do Niemiec

Nasza firma działa na rynku od lat i od początku działalności staramy się dopasowywać rozwiązania z zakresu transportu i logistyki do indywidualnych potrzeb. Dbamy o to, by nasi klienci mieli dostęp do rozwiązań, które pozwolą na szybki transfer ze województwa śląskiego do Niemiec. Przygotowaliśmy ofertę spersonalizowaną, ponieważ wiemy, że tylko w taki sposób jesteśmy w stanie sprostać potrzebom indywidualnych i biznesowych klientów. Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, którzy poszukują taniego i komfortowego sposobu przejazdu, właśnie dlatego transport na trasie Polska (Śląsk) – Niemcy realizowany przez busy naszej firmy z pewnością spełni Twoje wymagania.

Transport Wrocław-Niemcy to rozwiązanie, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, co jest doskonałą alternatywą dla transportu lotniczego. W naszej firmie ceny są równie atrakcyjne, jednakże mamy na uwadze nie tylko bezpieczeństwo pasażera, ale przede wszystkim jego wygodę i komfort. Pasażerowie, którzy mieli okazję skorzystać z naszej oferty doskonale znają standard naszych usług i wiedzą, że można nam zaufać.

3
1

Transport Polska-Niemcy – dla pasażerów zamieszkujących Śląsk

Transport Polska-Niemcy ze Śląska to specjalna oferta dla mieszkańców małego, ale bardzo charakterystycznego regionu Polski, którzy pragną w szybki i wygodny sposób znaleźć się na terenie naszego zachodniego sąsiada. Ofertę kierujemy nie tylko do młodych, żądnych przygód osób, ale i do tych, którzy za granicę wybierają się po raz pierwszy w celach zawodowych lub turystycznych. Z nami podróż minie Ci niezwykle szybko i wygodnie!

Inwestycja we flotę samochodową daje naszym pasażerom ogromne możliwości. Dzięki naszej ofercie transport z Wrocławia do Niemiec jest nie tylko szybki, ale przede wszystkim przebiega bezpiecznie. Z nami możesz zapomnieć o niewygodnych siedzeniach i przepychankach z innymi pasażerami. W ofercie naszej floty posiadamy wygodne busy, które zostały wyposażone w miękkie i wygodne fotele. Zanim zdecydujesz się na nasze usługi sprawdź opinię na temat usług realizowanych przez naszą firmę. Jesteśmy przekonani, że pozytywne słowa innych pasażerów utwierdzą Cię w przekonaniu, ze warto wybrać się z nami w podróż.

Transport Wrocław – Niemcy. Dlaczego warto?

Transport realizowany na trasie Wrocław – Niemcy to jeden z chętniej wybieranych kierunków przez naszych pasażerów. Nasi kierowcy dopasują trasę do indywidualnych potrzeb oraz panujących na drodze warunków. Zawsze staramy się mieć w zapasie alternatywną trasę, by uniknąć poważnych przestojów w podróży. Jako specjaliści możemy zagwarantować Ci, że wybierając naszą ofertę nie będziesz musiał się o nic martwić, ponieważ zadbamy o kompleksową obsługę od momentu wyjazdu po finalny punkt docelowy.

busy18